TURİZM SAN. VE. TİC. LTD. ŞTİ.
Flash göstericinizin mevcut sürümü animasyonu desteklememektedir. Yeni sürümü ile güncellemelisiniz.
Tarihçe
Yüksel GÜNVER, 1981'de İstanbul Amerikan Robert Lisesi'nden mezun olduktan sonra 1985'de İ.T.Ü. İnşaat Fakültesinden lisans, 1989'da ise Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinden yüksek lisans derecesini aldı. Mezun olduktan sonra Nurol İnşaat'ta şantiye şefi, Emlak Bankası BAHÇEŞEHİR projesinde kontrol grup şefi olarak çalıştı.

1994 yılında GÜN İNŞAAT şirketini kurdu. Kurulduğu ilk yıllardan başlayarak Bahçeşehir Boğazköy'de sırasıyla 100 konut, 48 konut ve son olarak 38 villalık üç projenin taahhütünü üstlenip başarıyla tamamladı.

Daha sonra Alarko Alkent 2000 projesinin 2. Fazındaki villa inşaatlarını ve Nurol İnşaat'ın Bahçeşehir' deki 2. Etap villa inşaatlarını gerçekleştirdi. Ayrıca Tarabya' da  bir villa, Esentepe'de ve Eyüp bulvarında iki adet iş merkezi inşaatını bitirdi. 2003-2004 yıllarında ise Ekim 2004'de öğretime başlayan T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi'nin Ataköy Kampüsüne ait toplam 50.000 m2'lik inşaatı başarıyla tamamladı.

2005 yılında ise yine İstanbul Kültür Üniversitesi'nin Erkek Öğrenci Yurdu inşaatı ve aynı kampüste yaklaşık 7.000 m2'lik muhtelif laboratuar inşaatını bitirdi. Ayrıca Ströer-Kentvizyon firmasının Alibeyköy'de yapılan matbaa fabrikası inşaatını tamamladı. Halen SOYAK YAPI A.Ş.'nin Olympiakent projesi villalarının inşaatlarına devam etmektedir.
 
Misyon
Misyonumuz, en gelişmiş teknolojiyi ve en nitelikli iş gücünü kullanarak "Daha İyi Bir Yaşam" ilkesiyle projelendirdiğimiz ve inşaa ettiğimiz konutlarla, yeşil alanları, sosyal tesisleri ve alt yapısı ile müşterilerimizin yaşam kalitelerinin yükselmesine katkıda bulunmaktır. Güvenlik ve kaliteyi daima ön planda tutarak, daima en iyisini üreterek, koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.
 
Vizyon
Vizyonumuz, modern inşaat ve yönetim teknikleri, üstün kaliteli malzeme ve üstün nitelikli iş gücü kullanarak GÜN İNŞAAT adını bir kalite simgesine dönüştürmek ve Türkiye'de kaliteli ve çağdaş projeler yaratan güvenilir bir marka olmaktır.
 
Tüm hakları saklıdır © Gün İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.